افزایش قابل‌ توجه تعداد بیت‌کوین‌های شرکت مایکرواستراتژی

تعداد بیت‌کوین‌های مایکرواستراتژی (MicroStrategy) در ماه ژانویه سال 2024 (دی 1402) و پس از خرید 37.2 میلیون دلاری این شرکت، به ۱۹۰ هزار واحد بیت‌کوین رسیده است.

به طور دقیق‌تر و طبق گزارش cryptopotato، شرکت نرم‌افزاری مایکرواستراتژی (MSTR) مقدار بیت‌کوین‌های خود را مجدداً در ماه ژانویه سال جاری افزایش داده و مجموع دارایی‌های خود را به رقم ۱۹۰ هزار واحد BTC رسانده‌است.

مایکل سیلر (Michael Saylor)، مدیر اجرایی این شرکت به تازگی اعلام کرد که مایکرواستراتژی در ماه ژانویه ۸۵۰ بیت‌کوین دیگر به ارزش 37.2 میلیون دلار خریداری کرده‌است. این بیت‌کوین‌ها با میانگین قیمت ۴۳،۷۶۴ دلار خریداری شده‌اند که پایین‌تر از قیمت فعلی 47,150 دلاری آن است. این در حالی است که بر اساس گزارش سه ماهه چهارم مایکرواستراتژی، همه بیت‌کوین‌های این شرکت با میانگین قیمت ۳۱،۲۲۴ دلار خریداری شده‌اند.

 

مایکرواستراتژی

 

مایکرواستراتژی در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد:

ما از پایان سه ماهه سوم سال 2023، تعداد ۳۱،۷۵۵ بیت‌کوین دیگر خریداری کرده‌ایم. این رقم بیشترین افزایش سه ماهه دارایی‌های بیت‌کوینی ما در ۳ سال گذشته را نشان می‌دهد. همچنین این سیزدهمین سه ماهه متوالی است که شرکت به ترازنامه خود بیت‌کوین اضافه می‌کند.

بدین‌ترتیب در مجموع درآمد سه ماهه چهارم 2023 این شرکت در مقایسه با سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲، تقریباً 6.1 درصد کاهش یافته و سود ناخالص آن نیز از 105.8 میلیون دلار به 96.3 میلیون دلار رسیده‌است. مایکرواستراتژی با ۱۹۰ هزار بیت‌کوین خود همچنان بیشتر از تمامی ۹ صندوق ETF اسپات تایید شده، که در مجموع ۱۸۱ هزار بیت‌کوین دارند، بیت‌کوین در اختیار دارد. در نهایت باید گفت که مایکرواستراتژی نزدیک به یک درصد از کل بیت‌کوین‌های در گردش را در اختیار دارد.

گفتنی است سهام MSTR تقریباً ۱۶ درصد نسبت به ماه گذشته کاهش یافته‌است. این در حالی است که سیلر ماه گذشته عنوان داشت که سهام MSTR شخصی خود را برای خرید بیت‌کوین بیشتر، به فروش می‌رساند.( برای مشاهده اخبار روز ارزهای دیجیتال کلیک کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02186034438

 آدرس : تهران ، خیابان کریمخان زند ، مابین خیابان عضدي جنوبی (آبان جنوبی) و نجات الهی (ویلا) ، کوچه شانس ، پلاك 4 ، واحد 7 ، طبقه 3