آکادمی حقیقی

در شرایط متزلزل اقتصادی و در حالی که چندسالی است با نوسان و گران شدن مداوم قیمت‌ها دست و پنجه نرم می‌کنیم، پس‌انداز پول به شکل ریالی کار منطقی و به صرفه‌ای نبوده و صرفاً موجب کاهش ارزش سرمایه می‌گردد.

بنابراین اهمیت سرمایه‌گذاری مناسب و پربازده موضوعی نیست که این روزها کسی منکر آن شود.

از مهمترین اهداف سرمایه‌گذاری می‌توان به داشتن درآمد بیشتر، حفظ ارزش دارایی و کسب سود مناسب اشاره کرد. سرمایه‌گذاری روش‌های متنوعی دارد که هریک از این روش‌ها ریسک و بازده متفاوتی دارند. برای انتخاب یک روش سرمایه‌گذاری خوب با ریسک کمتر و بازده بیشتر، باید بهترین گزینه‌ سرمایه‌گذاری و سودآورترین بازار مالی را انتخاب کرد.

 

 

بنابراین در شرایط تورمی فعلی یافتن بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری، یکی از مهم‌ترین و حیاتی‌ترین اقداماتی است که مردم برای حفظ و افزایش ارزش سرمایه خود در برابر تورم موجود انجام می‌دهند. این موضوع اهمیت شناخت و آموزش روش‌ها و چگونگی سرمایه‌گذاری پرسود در بازارهای مالی را نشان می‌دهد. ما در آکادمی حقیقی سعی کردیم تا با کمک بهترین و حرفه‌ای ترین مدرسان و نخبگان مالی، گامی مهم در جهت حل این دغدغه بزرگ برداریم.

سرمایه‌گذاری به اشکال مختلف همچون خرید طلا و سکه و ارز و ملک تا خرید کالاهای با ارزشی همچون خودرو، ممکن است انتخاب بسیاری از افراد باشد. اما نکته مهم آنجاست که این انواع سرمایه‌گذاری اغلب برای افراد با سرمایه اولیه زیاد، مناسب است. از سویی انتخاب بین روش‌های سرمایه‌گذاری می‌تواند به عواملی مانند میزان سرمایه، ویژگی‌های شخصیتی و اهداف سرمایه‌گذار نیز بستگی داشته باشد.

مسلماً اینکه یک نفر تمام سرمایه‌اش را در یک بازار سرمایه‌گذاری کند کار عاقلانه‌ و درستی نیست. زیرا ممکن است با ایجاد رکود در آن بازار، بخشی یا تمام دارایی‌اش را از دست بدهد. پس بهتر است که با بهترین روش‌ها و گزینه‌های سرمایه‌گذاری با هر میزان سرمایه‌ای آشنا شده و در یک مرکز تخصصی همچون آکادمی حقیقی، آموزش‌های حرفه‌ای و به روز برای یافتن بهترین روش‌‎های مدیریت سرمایه و فعالیت در انواع بازارهای مالی را در جهت افزایش مهارت‌ها و هوش اقتصادی خود بیاموزیم.

 

 

این نکته را نیز باید بدانید که با توجه به تورم فزاینده فعلی، پس‌انداز کردن پول به امید خرید طلا و سکه یا ملک در موقعیت مناسب، اقدام منطقی قلمداد نمی‌شود. زیرا در شرایط تورمی، قیمت‌ها نسبت به درآمدها با سرعت بیشتری افزایش پیدا می‌کنند. به عبارتی ارزش دارایی و سرمایه ما روز به روز کمتر می‌شود.

اما به طور کلی دانش، تخصص و استمرار ماندگارترین و ضروری‌ترین ابزار پیشرفت و موفقیت مالی است. در همین راستا سال 1402 با هدف ارتقای سطح علمی و اقتصادی مردم کشور عزیزمان ایران، اقدام به تاسیس آکادمی حقیقی با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور کردیم.

آکادمی حقیقی با هدف ایجاد بستری مناسب و حرفه‌ای برای توانمندسازی، آموزش و ارائه خدمات متنوع همچون خدمات مرتبط با مدیریت دارایی و مشاوره مالی به افراد و علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری، شکل گرفته‌است.

رسالت آکادمی حقیقی توانمندسازی، شکوفایی هوش اقتصادی و موفقیت مالی شماست. در این مسیر تیمی متشکل از نخبگان اقتصادی و مالی و افراد متخصص و با تجربه را گرد هم آورده‌ایم تا خدماتی را که مخاطبان ما لایق آن هستند، ارائه دهیم و شما را تا رسیدن به قله‌های موفقیت و آگاهی همراهی کرده و در مسیر سرمایه‌گذاری پر سود و مستمر کنارتان باشیم.

دوره‌های آموزشی تخصصی، حرفه‌ای و به روز با دسترسی همیشگی در انواع بازارهای مالی و حوزه‌های سرمایه‌گذاری اعم از بورس، ارزهای دیجیتال، طلا و املاک، یادگیری ابزارهای کاربردی تحلیل، آموزش کاربردی و عملیاتی بدون پیش‌نیاز و محدودیت و پشتیبانی ویژه تنها بخشی از ویژگی‌های منحصر به فرد آموزش‌های آکادمی حقیقی در جهت افزایش هوش اقتصادی و ارتقا سطح دانش مالی علاقه‌مندان به خلق ارزش است. ما گام به گام همراه شما هستیم تا با کمک خدمات متنوع ما، تصمیمات هوشمندانه‌تری در حوزه‌های متنوع سرمایه‌گذاری و مالی بگیرید.

اما در خصوص سوابق محمدحسین حقیقی، موسس و مدرس آکادمی حقیقی باید گفت که وی حدود ۱۷ سال قبل وارد دانشکده مدیریت دانشگاه تهران شده و تحصیل رشته مدیریت را تا مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه ادامه داده‌است. سال 1396 تحصیل را در گرایش مهندسی مالی ادامه و در مقطع دکتری مشغول به تحصیل گردید.

دکتر محمدحسین حقیقی، در سال‌های دور به عنوان کارمند و کمک پدر در حوزه بازرگانی فعالیت کرده و از دوران دانشجویی به خرید و فروش حرفه‌ای سهام روی آورده‌است. از سال 1390 تا به امروز نیز در جایگاه کارشناس ارشد، مدیر، مشاور و مدیرعامل در نهادهای مالی و شرکت‌های مدیریت دارایی فعالیت‌های تخصصی و موفقی را پشت سر گذاشته‌است.

 

 

وی معتقد است که با وجود سابقه تدریس و آموزش در سایر آموز‌شگاه‌ها و در حوزه‌های متنوع بازارهای مالی، امروز مفتخر است که در کنار مدیریت سرمایه و کسب و کارهای شخصی، به واسطه آکادمی حقیقی به آموزش، مشاوره و مدیریت دارایی و ثروت شما می‌پردازد.

اکنون که از اهمیت یافتن بهترین و سودآورترین روش‌های سرمایه‌گذاری در انواع بازارهای مالی آگاه شدید، وقت آن رسیده تا با اعتماد به مجموعه آکادمی حقیقی و کسب خدمات متنوع همچون آموزش‌های حرفه‌ای انواع تحلیل برای فعالیت در بازارهای مالی همچون بورس، ارزهای دیجیتال، فارکس، طلا و …، مدیریت دارایی و مشاوره مالی توسط همکاران خبره و با تجربه ما در این مجموعه، گامی مهم در جهت افزایش امنیت اقتصادی و جلوگیری از کاهش ارزش دارایی‌های نقدی خود برداریم.( برای مشاهده بیشتر مطالب آکادمی حقیقی کلیک کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02186034438

 آدرس : تهران ، خیابان کریمخان زند ، مابین خیابان عضدي جنوبی (آبان جنوبی) و نجات الهی (ویلا) ، کوچه شانس ، پلاك 4 ، واحد 7 ، طبقه 3