نظر تحلیگران در خصوص احتمال صعود دوباره دوج‌ کوین

داده‌های مربوط به بازار ارزهای دیجیتال نشان می‌دهند که قیمت دوج‌کوین (DOGE) طی هفته گذشته حدود ۲۰ درصد کاهش یافته‌است. این افت در شرایطی رخ داد که تا چند روز پیش از آن وضعیت کاملاً متفاوت بوده و ارزش این میم‌کوین محبوب برای نخستین بار از نوامبر ۲۰۲۱ به بالای ۰٫۲۲ دلار رسید.

با این حال، بسیاری از تحلیلگران بازار کریپتو کارنسی معتقدند که دوج‌کوین به زودی به روند صعودی خود بازگشته و به سمت قله‌های جدید حرکت خواهد کرد. برای مثال، تریدر تاردی‌گرید (Trader Tardigrade) اخیراً در توییتی ادعا کرده که دوج‌کوین یک چرخه ۷ ساله را اجرا می‌کند.

او می‌گوید: «ما می‌توانیم در نیمه اول چرخه جاری، شاهد یک پرایس اکشن مشابه با چرخه گذشته باشیم. وی ادامه داد: وقتی در سال ۲۰۱۷، قیمت دوج‌کوین ۰٫۰۰۰۷ دلار بود، هرگز باور نمی‌کردیم که قیمت این میم‌کوین به ۰٫۰۰۳، ۰٫۰۰۹ و ۰٫۳۵ دلار افزایش یابد. امروز قیمت دوج‌کوین حدود ۰٫۲۲ دلار است و ما همچنان باور نداریم که قیمت این ارز به ۲، ۹ و ۴۰ دلار برسد. اما فرصت را از دست ندهید و به یاد داشته‌باشید که تاریخ تکرار می‌شود.»

 

دوج‌کوین

 

یکی دیگر از علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال با نام مِین (Mayne) نیز دو سناریوی ممکن را برای دوج‌کوین متصور شده‌است. در سناریوی اول، دوج‌کوین ممکن است حمایت خود را در محدوده ۰٫۱۸ دلار از دست بدهد و «اصلاح عمیق‌تری» را تجربه کند. در غیر این صورت و در سناریوی دوم، گاوها ممکن است دوباره وارد بازار شوند.

پیش از این، رکت کپیتال (Rekt Capital)، تحلیلگر معروف و داوینچی جرمی (Davinci Jeremie)، یکی از پذیرندگان اولیه بیت‌کوین نیز پیش‌بینی‌های صعودی را برای دوج‌کوین مطرح کرده بودند. رکت کپیتال استدلال کرده که دوج‌کوین به دلیل شروع یک «روند کلان» جدید می‌تواند به سمت هدف قیمتی ۰٫۳ دلار گام بردارد. در همین حال، جرمی معتقد است که سرمایه‌گذاران باید این میم‌کوین را در پرتفوی خود داشته‌باشند.( برای مشاهده اخبار روز ارزهای دیجیتال کلیک کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02186034438

 آدرس : تهران ، خیابان کریمخان زند ، مابین خیابان عضدي جنوبی (آبان جنوبی) و نجات الهی (ویلا) ، کوچه شانس ، پلاك 4 ، واحد 7 ، طبقه 3