بازی کردن ایلان ماسک در پلتفرم X

ایلان ماسک در جریان استریم خود گفت که پلتفرم X برای ادغام سرویس های استریم با Xbox و PS5 برنامه‌هایی دارد، اما در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای تبدیل شدن به پلتفرم پخش تخصصی ندارد.

پلتفرم X که قبلا توییتر نام داشت، پس از آزمایش استریم بازی‌های ویدیویی بر روی پلتفرم ایلان ماسک، گام دیگری به سوی تبدیل شدن به یک « برنامه همه کاره» برداشت. در یک پخش آنلاین 50 دقیقه‌ای در تاریخ 6 اکتبر، ایلان ماسک شخصاً بازی محبوبDiablo 4 را بازی کرد. ایلان ماسک با شروع این کارعنوان کرد که “هدف ما در پلتفرم X این است که صدا عادی به نظر برسد، کیفیت تصاویر بالا باشد و فعالیت قسمت نظرات از کیفیت مناسبی برخوردار باشد.”

اگرچه این ویژگی هنوز در مراحل اولیه توسعه خود است، اما کیفیت پخش در تمام طول مدت اجرا ثابت باقی ماند و به نظر می رسد ماسک از نتیجه کارهایی که توسعه دهندگان تاکنون انجام داده اند، رضایت دارد.

 

Diablo 4

 

 

در پایان استریم، ایلان ماسک به برخی از سوالات بینندگانش پاسخ داد و پیشینه بیشتری را در مورد اهداف X عنوان کرد. او گفت: ما برای Xbox و PS5 استریم اضافه خواهیم کرد. شما می دانید که ما سعی نمی کنیم همه چیز را بهتر از هر برنامه دیگری انجام دهیم، اما می خواهیم بگوییم در صورتی که می خواهید کاری را در پلتفرم X انجام دهید، اگر بخواهید می توانید آن را انجام دهید.

در زمان نگارش این مطلب، این استریم یا «پخش» تنها در چند ساعت از پایان جلسه، 2.8 میلیون بیننده داشته است، در حالی که توییتی که جریان را برجسته می کند، 9.3 میلیون بازدید و بیش از 5300 بازتوییت داشته است.

پس از تغییر نام تجاری از توییتر به X در ماه ژوئیه، ایلان ماسک توضیح داد که این بخش از برنامه‌های او برای توسعه یک «اپلیکیشن همه کاره» است که اساساً میزبان طیف گسترده‌ای از ویژگی‌های رسانه‌های اجتماعی است و از خدمات مالی، از جمله رمزارزها پشتیبانی می‌کند .

این تمرکز باعث شده است که پلتفرم X (توییترسابق)، مدل سهم درآمد برای مشترکین X Premium را در میان انبوهی از ویژگی‌های دیگر معرفی کند و به کاربران امکان ارسال ویدیو و محتوا را مستقیماً بر روی پلتفرم ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02186034438

 آدرس : تهران ، خیابان کریمخان زند ، مابین خیابان عضدي جنوبی (آبان جنوبی) و نجات الهی (ویلا) ، کوچه شانس ، پلاك 4 ، واحد 7 ، طبقه 3