سرمایه‌ گذاری قابل توجه گلکسی دیجیتال در بیت کوین و اتریوم؛ بازار صعودی چشمک می‌زند!

شرکت گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital) اخیراً و در بحبوحه افزایش قیمت‌ در بازار رمزارزها، در بیت‌کوین و اتریوم سرمایه‌گذاری زیادی کرده‌است. بنابراین به نظر می‌رسد که این شرکت بلاکچینی نسبت به بیت‌کوین و اتریوم دیدگاهی صعودی دارد. گفتنی است که شرکت گلکسی دیجیتال همیشه حامی بیت‌کوین بوده و در حال حاضر با دید بلندمدت در بیت‌کوین و اتریوم سرمایه‌گذاری کرده‌است.

به گزارش پلتفرمLookonchain ، گلکسی دیجیتال مقدار ۴۱۶۸ توکن رپد بیت‌کوین یا WBTC (به ارزش ۱۴۲ میلیون دلار) و ۱۶۰۰۰ اتریوم (به ارزش ۲۸.۶ میلیون دلار) را به پروتکل‌های غیرمتمرکز آوه و کامپاند به عنوان وثیقه برای گرفتن وام ۷۱.۶ میلیون دلار استیبل‌کوین USDT و ۲۱.۹ میلیون دلار استیبل‌کوین USDC، منتقل کرده‌است.

میزان علاقه به پروتکل‌های دیفای برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، در سال ۲۰۲۱ و در دوران اوج و شکوفایی دیفای، اتفاق افتاد. البته داده‌های پلتفرم DeFiLlama، کل ارزش قفل‌شده (TVL) در پروتکل آوه را ۵.۴۳۲ میلیارد دلار نشان می‌دهد که نشان‌دهنده افت ۷۲ درصدی از بالاترین نقطه آن یعنی ۱۹.۴۴۲ میلیارد دلار در اکتبر ۲۰۲۱ است. با این حال، خوشبینی گلکسی دیجیتال نسبت به آینده بیت‌کوین و اتریوم و روند صعودی آن‌ها، ممکن است نشان‌دهنده افزایش امیدواری‌ها به بازگشت پروتکل‌های دیفای به روزهای اوج خود نیز باشد.

گلکسی دیجیتال در یکی از گزارش‌های اخیر خود، روند صعودی بیت‌کوین را پیش‌بینی کرده‌ و معتقد است که ETF های اسپات بیت‌کوین، روش بهتری برای ورود سرمایه‌گذاران معمولی به صنعت کریپتو نسبت به محصولات فعلی بازار است. این ETFها در صورت دریافت مجوز می‌توانند میلیاردها دلار را به بازار بیت‌کوین جذب کرده و در سال اول تصویب، به بیش از ۱۴.۴ میلیارد دلار ورودی برسند.

در آخر باید به این نکته توجه نمود که آوه و کامپاند نیز به سرمایه‌گذاری گلکسی دیجیتال واکنش نشان داده و در بازه زمانی ۷ روزه، ارزش قفل شده در آن‌ها به ترتیب ۷.۷۸ درصد و ۹.۵۰ درصد رشد کرده‌است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02186034438

 آدرس : تهران ، خیابان کریمخان زند ، مابین خیابان عضدي جنوبی (آبان جنوبی) و نجات الهی (ویلا) ، کوچه شانس ، پلاك 4 ، واحد 7 ، طبقه 3