آکادمی مالی حقیقی

قطعأ تا به حال برایتان پیش آمده که به دلیل شرایط تورمی حال حاضر، به دنبال سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی مختلف و کسب درآمد باشید، ولی به دلایل مختلف قادر به تحمل ریسک هر سرمایه‌گذاری نباشید. در چنین حالتی چنانچه بدون داشتن مهارت و سواد مالی کافی در امر سرمایه‌گذاری، نه تنها سودی کسب نمی‌کنید بلکه به دلیل نوسانات بالا در این بازارها و ریسک موجود در آن‌ها، ارزش پولتان نیز کاهش خواهد یافت.

پـیـدا کردن مسیر سرمایه‌گذاری درسـت در بازارهای مالی، با توجه به ترجیحات شما، میزان سرمایه اولیه، بازدهی مورد انتظار و میزان ریسک‌پذیری، می‌تواند درآمد و سود شما را چند برابر کرده و آکادمی مالی حقیقی با وجود اساتید مجرب و مشاوران حرفه‌ای خود، در این مسیر چراغ راه شما خواهد بود.

 

آکادمی مالی حقیقی

 

سواد مالی یا Financial literacy به معنای توانایی درک و بکارگیری مهارت‌های مالی نظیر مدیریت مالی شخصی، بودجه‌بندی مالی فردی و سرمایه‌گذاری موثر، کارآمد و بهینه است. افرادی که از نظر سواد و هوش مالی و سرمایه‌گذاری آموزش دیده و به طور مرتب دانش خود را به روز می‌کنند، کمتر در معرض آسیب‌ها و کلاهبرداری‌ها قرار می‌گیرند.

از سویی برای رسیدن به آینده‌ی شغلی مطمئن باید بتوانید بهترین و امن‌ترین روش را برای درآمدزایی انتخاب کنید. یکی از این راه ها، سرمایه‌گذاری در انواع بازارهای مالی است. خوشبختانه امروزه منابع رایگان و غیررایگان متعددی در اختیار افراد قرار دارد و هر فرد می‌تواند بر اساس نیاز خود برای افزایش دانش و مهارت‌های خود در مسیر سرمایه‌گذاری پرسود در بازارهای مالی گام برداشته و به موفقیت برسد.

شما می‌توانید از طریق مطالعه کتاب‌های مالی و اقتصادی، مشاهده دوره‌های آموزشی آنلاین در حوزه‌های اقتصادی و بازارهای مالی در آکادمی مالی حقیقی، مطالعه و عضویت در خبرنامه‌‌ و مجلات آموزشی با موضوعات مالی و اقتصادی و یا مشاوره با متخصصین امور مالی آکادمی حقیقی در مسیر بهبود و پیشرفت دانش مالی و سرمایه‌گذاری خود گام بردارید.

در این راستا آکادمی مالی حقیقی، موسسه‌ای مالی بازرگانی با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای است که با گرد هم آوردن تیمی متخصص از کارشناسان حرفه‌ای و نخبگان مالی، بهترین خدمات را متناسب با نیاز روز و همگام با استاندارهای روز دنیا در اختیار علاقه‌مندان به بازارهای مالی قرار می‌دهد. این مجموعه در حال حاضر در کنار برگزاری دوره‌های آموزشی، خدماتی از قبیل مدیریت دارایی و مشاوره مالی را نیز ارائه کرده و تلاش می‌کند تا با ارائه جدیدترین آموزش‌ها و متدها به ارتقاء سطح دانش و مهارت‌های عمومی و تخصصی افراد جامعه برای حضور هوشمندانه در بازارهای مالی کمک کند.

 

آکادمی مالی حقیقی

 

همانطور که پیشتر نیز گفتیم، با توجه به تورم فزاینده موجود در کشور و لزوم سرمایه‌گذاری آگاهانه برای جا نماندن از تورم و جلوگیری از کاهش ارزش پول، ورود هوشمندانه به بازارهای مالی گوناگون (بورس، ارزهای دیجیتال، ارز، طلا، مسکن، خودرو و …) به دلیل ماهیت نوسانی حاکم بر آن‌ها، افراد را به سوی حفظ یا افزایش ارزش پول و کسب سود، سوق می‌دهد. اینجاست که میزان شناخت و آگاهی افراد در این حوزه و وجود آموزش اصولی و استفاده از امکاناتی همچون مشاوره مالی و مدیریت دارایی در یک مجموعه معتبر همچون آکادمی مالی حقیقی الزامی می‌شود.

مدیریت دارایی مفهوم و تعاریف گسترده‌ای دارد. اولین و مهم‌ترین هدف در مدیریت دارایی و سرمایه، حفظ ارزش سرمایه است. افزایش میزان سرمایه و کسب سود از سرمایه‌گذاری در دارایی‌های متنوع با تدابیر و سیاست‌های تعیین شده توسط نخبگان مالی، در مراحل بعدی قرار دارند.

کارشناسان ما در آکادمی مالی حقیقی، در پروسه مدیریت دارایی بهترین، سودآورترین و با ارزش‌ترین فرصت‌های ممکن در بازار را با توجه به اولویت‌ها و میزان ریسک‌پذیری شما شناسایی می‌کنند و شما را به سمت بازدهی بیشتر سوق می‌دهند.

در کنار این‌ها، افرادی که تمایل دارند در زمینه مالی به موفقیت و سود خوبی برسند، برای انتخاب بهترین شیوه و نوع سرمایه‌گذاری بهتر است با مشاوران مالی ماهر و متخصص مشورت نمایند. مشاور مالی به افراد و شرکت‌‌ها در زمینه برنامه‌‌ریزی مالی، مدیریت سرمایه‌‌گذاری و دارایی، مسائل بیمه و مالیاتی کمک می‌کند تا به مقاصد مالی خود مانند افزایش دارایی‌ها، کاستن بدهی‌‌ها و … برسند.

مشاوران مالی خبره آکادمی مالی حقیقی در حوزه‌های تخصصی مالی و سرمایه‌گذاری به شما به عنوان فرد یا سازمان کمک می‌کنند تا تصمیمات مالی درستی را اتخاذ کنید. مشاوران مالی مجموعه ما پس از بررسی اهداف و نیازهای مالی مشتریان خود، با توجه به شرایط آن‌ها پیشنهادهای مناسبی را به آن‌ها ارائه داده و به آن‌ها کمک می‌کنند تا ریسک‌های موجود را مدیریت کنند.

در واقع با کمک مشاوران مالی به شناخت بهتری از وضعیت مالی خود رسیده و می‌توانید با یک برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری بهتر و دقیقتر، به اهداف مالی خود دست یابید. این مشاوران ابزارهای مالی مناسب را با توجه به اهداف مالی کوتاه‌مدت یا بلندمدت سرمایه‌گذاران، وضعیت مالی وی، میزان ریسک‌پذیری و مواردی از این دست به آن‌ها ارائه می‌دهند.

 

آکادمی مالی حقیقی

 

معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری، توصیه به خرید و فروش یا نگهداری، توصیه به مدیریت غیرمستقیم یا مستقیم سبد دارایی، مشاوره در زمینه مدیریت ریسک، پیش‌بینی و اظهارنظر در خصوص روند قیمت‌ در انواع بازارهای مالی و آموزش نحوه سرمایه‌گذاری مناسب در بازارهای مالی مختلف، تنها بخشی از خدمات ارائه شده توسط متخصصین و مشاورین مالی آکادمی مالی حقیقی می‌باشد.( برای مشاهده بیشتر مطالب آکادمی مالی حقیقی کلیک کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02186034438

 آدرس : تهران ، خیابان کریمخان زند ، مابین خیابان عضدي جنوبی (آبان جنوبی) و نجات الهی (ویلا) ، کوچه شانس ، پلاك 4 ، واحد 7 ، طبقه 3