چگونگی تحول در آینده رمزارزها با استفاده از نسخه جدید ChatGPT

در تاریخ 6 نوامبر، نخستین کنفرانس توسعه‌دهندگان اوپن ای آی (OpenAI) که DevDay نام داشت، در سان‌فرانسیسکو برگزار شد و لحظه مهمی را در تکامل هوش مصنوعی رقم زد. این رویداد پنج محصول از جمله مدل ChatGPT-4 Turbo و مدل‌های سفارشی GPT را به نمایش گذاشت که در فناوری هوش مصنوعی تغییرات وسیعی ایجاد خواهند کرد و به طور بالقوه بر آینده ارزهای دیجیتال تأثیر خواهند گذاشت.

سم آلتمن در سخنرانی خود تاکید کرد که اوپن ای آی (OpenAI) برای تبدیل GPT به ابزاری اساسی و موردپسند کاربر جهت توسعه محصول هوش مصنوعی متعهد می‌شود. برای مثال، مدل جدید GPT-3.5 Turbo 4K قیمت پایین‌تری را برای توکن‌های ورودی و خروجی ارائه داده و ساخت پروژه‌های ارزهای دیجیتال جدید را برای توسعه‌دهندگان مقرون به صرفه و قابل دسترس می‌سازد.

رویکرد جدید OpenAI منعکس کننده تمرکز دوران اولیه اینترنت بر تجربه کاربر و کاهش هزینه‌ها است و به آینده‌ای منجر می‌شود که در آن هوش مصنوعی، مانند اینترنت، به ابزاری در دسترس و مقرون به صرفه تبدیل می‌شود.

این شرکت مسیر مشابهی را برای GPT پیش‌بینی می‌کند که کاهش قابل توجهی در موانع و هزینه‌های استفاده از هوش مصنوعی، دموکراتیک کردن دسترسی هوش مصنوعی و ترویج تعامل گسترده‌تر را فراهم می‌کند.  نقش GPT در صنعت ارزهای دیجیتال بسیار تاثیرگذار است.GPT های سفارشی حتی افراد غیر فنی را قادر می‌سازند تا پروژه‌هایWeb3 را به راحتی و بدون نیاز به دانش خاصی ایجاد کنند.

 

ChatGPT

 

برای مثال، می‌توان به سرعت پلتفرمی را ایجاد کرد که کاربران را به آخرین ایردراپ‌های رمزارزها هدایت می‌کند. این کار شامل رفتن به My GPT، سفارشی کردن ChatGPT ، فعال کردن مرورگر وب و راه انداختن پروژه است.

در حالی که MyGPT توسعه برنامه‌های GPT محور را ساده می‌کند، اما برنامه‌های پیچیده‌تر به عملکردهای اضافی فراتر از محدوده GPT نیاز دارند.

به عنوان مثال، ادغام تجزیه و تحلیل کاربر در یک برنامه مبتنی بر GPT نیاز به توسعه فنی بیشتری دارد. در چنین مواردی، گنجاندن GPT در پروژه‌های ارزهای دیجیتال موجود امکان پذیرتر می‌شود.

همچنین این کنفرانس از آغاز عصر جدیدی در همگرایی هوش مصنوعی و برنامه‌های غیرمتمرکز خبر داد. پیشرفت‌ها در ابزارهای هوش مصنوعی از جمله GPT به جهت ابزارهای مقرون ‌به ‌صرفه که موانع مالی را از بین می‌برند، نوآوری و رشد بی‌نظیری را در بازار رمزارزها ایجاد خواهند کرد.( برای مشاهده اخبار روز ارزدیجیتال کلیک کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02186034438

 آدرس : تهران ، خیابان کریمخان زند ، مابین خیابان عضدي جنوبی (آبان جنوبی) و نجات الهی (ویلا) ، کوچه شانس ، پلاك 4 ، واحد 7 ، طبقه 3