افزایش چشمگیر کیف ‌پول‌های جدید کاردانو

در چندین روز گذشته تعداد کیف پول‌های جدید کاردانو (ADA) به طور قابل‌توجهی افزایش یافته‌است. مساله‌ای که افزایش علاقه و اعتماد فعالان بازار ارزهای دیجیتال به پتانسیل این رمزارز را نشان می‌دهد.

طبق گزارش‌های موجود، تعداد کل کیف پول‌های کاردانو به رقم ۴.۶ میلیون نزدیک شده‌است. بدین‌ترتیب بر اساس داده‌های جدید، تعداد کیف پول‌های جدید کاردانو از ۱۷۰۶ عدد در ۲۲ فوریه به ۳۲۱۹ عدد در ۲۴ فوریه افزایش یافته‌است. این رشد در حالی رخ داده که در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت ADA در محدوده ۰.۵۸۶۱ دلار قرار گرفته‌است.

گفتنی است که افزایش اخیر تعداد کیف پول‌های جدید کاردانو می‌تواند امیدوارکننده باشد. با این حال مهم است که این رشد در چهارچوب روندهای گسترده‌تر شبکه کاردانو در نظر گرفته‌شود. قابل توجه است که تعداد کیف پول‌های جدید روزانه ایجاد شده همچنان به اوج خود در ۲ فوریه که شبکه شاهد ثبت ۵۴۱۴ کیف پول جدید در یک روز بودیم، نمی‌رسد.

 

کیف ‌پول‌های جدید کاردانو

 

بنابر گزارش‌های موجود و بر اساس داده‌های پلتفرمIntoTheBlock ، در ۳۰ روز اخیر، تعداد کیف پول‌هایی که بین ۰ تا ۱۰ کاردانو نگهداری می‌کنند، ۱.۰۶ درصد افزایش یافته‌است که نشان‌دهنده افزایش سرمایه‌گذاران خرد یا تازه‌وارد به اکوسیستم کاردانو می‌باشد.

در طرف مقابل، تعداد کیف پول‌هایی که دارایی آنها بین ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ کاردانو است، شاهد کاهش ۰.۵۴ درصدی بوده‌اند. جالب اینجاست که تعداد سرمایه‌گذاران بزرگ‌تر، به ویژه آن‌هایی که بین ۱ تا ۱۰ میلیون ADA نگهداری می‌کنند، ۱.۰۱ درصد افزایش یافته‌است. این نکته نیز قابل تامل است که تعداد صاحبان ۱۰ تا ۱۰۰ میلیون کاردانو نیز افزایش ۲.۱۴ درصدی را تجربه کرده‌‌است.

تغییرات در تعداد و توزیع کیف‌پول‌ها نشان‌دهنده متنوع شدن سرمایه‌گذاران کاردانو بوده و نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران خرد و کلان، هر دو در حال سرمایه‌گذاری روی ADA هستند و موقعیت خود را با توجه به تحولات بازار، تنظیم می‌کنند.( برای مشاهده اخبار روز ارزهای دیجیتال کلیک کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02186034438

 آدرس : تهران ، خیابان کریمخان زند ، مابین خیابان عضدي جنوبی (آبان جنوبی) و نجات الهی (ویلا) ، کوچه شانس ، پلاك 4 ، واحد 7 ، طبقه 3