جابجایی چشمگیر و ابهام برانگیز ۴ تریلیون شیبا اینو

در روز شنبه ۲۳ سپتامبر، جامعه رمز ارز پرطرفدار و پرحاشیه شیبا اینو شاهد یک انتقال چشمگیر و البته جذاب، بودند. با بررسی جزئیات این انتقال بزرگ مشخص شد که یک نهنگ بیش از ۴ تریلیون توکن شیبا اینو (SHIB) را از صرافی بیتواو (Bitvavo) به یک کیف پول ناشناس انتقال داد. انجام این تراکنش ۳۳.۳۸ میلیون دلاری سبب جلب توجه و حساسیت جامعه شیبااینو و حتی بازار ارزهای دیجیتال گردیده است. اما نکته جالب ماجرا آنجاست که علی‌رغم خبر اعلام شده، قیمت شیبا اینو تغییر چندانی نکرد. این امر نشان می‌دهد که فعلاً این تراکنش تأثیر مثبت قابل توجهی بر احساسات سرمایه‌گذاران نداشته است.

کیف پول مقصد این تراکنش بزرگ، در حال حاضر ۴,۵۹۵,۵۳۰,۶۷۷,۳۷۴.۴۵ شیبااینو در اختیار دارد که با مقدار منتقل‌شده همخوانی دارد. این کیف پول که تنها توکن شیبا را در خود جای داده است، ابهامات و گمانه‌زنی‌هایی را در جامعه ارزهای دیجیتال به خصوص طرفداران شیبااینو در خصوص هدف این انتقال ایجاد کرده‌است؛ از جمله این گمانه زنی ها می‌ توان به وجود احتمال فروش بالقوه و توزیع مجدد دارایی‌های نهنگ مذکور یا حتی انجام یک انتقال توسط صرافی‌ای که به علت وجود حجم قابل توجهی از انتقال، بخشی از دارایی‌های رمز ارز شیبا اینو خود را به یک آدرس داخلی ارسال می‌کند. به هر حال دلیل این انتقال هرچه باشد، ماهیت واقعی آن همچنان موضوعی جذاب و بحث برانگیز در میان علاقه‌مندان به بازار ارزهای دیجیتال و معامله‌گران آن است.

لازم به ذکر است که در ۲۴ ساعت اخیر، تعداد قابل توجهی توکن شیبااینو (۲۴۷,۷۵۳,۷۸۳) از طریق چندین تراکنش سوزانده شده‌‌است. این اقدام منجر به افزایش ۳۵.۸۸ درصدی نرخ توکن‌سوزی کلی نسبت به روز اخیر در این میم‌کوین پرطرفدار شده است. این در حالی است که تا اینجا در مجموع، تقریباً ۴۱۰.۶۶ تریلیون توکن شیبا اینو از عرضه اولیه سوخته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02186034438

 آدرس : تهران ، خیابان کریمخان زند ، مابین خیابان عضدي جنوبی (آبان جنوبی) و نجات الهی (ویلا) ، کوچه شانس ، پلاك 4 ، واحد 7 ، طبقه 3