مهمترین وقایع روز بازارهای مالی

اتریوم

 

۶۲ میلیون دلار از تراکنش‌های اتریوم سوزانده شد

با افزایش قیمت اتریوم و تعداد تراکنش‌های روزانه این رمز ارز، مجموع ۱۷۰۸۳ عدد اتریوم به ارزش ۶۲ میلیون دلار سوزانده شد.
این میزان یک رکورد تازه برای سال ۲۰۲۴ به حساب  می‌آید.

 

تتر

 

ارزش بازار تتر از ۱۰۰ میلیارد دلار فراتر رفت

ارزش بازار تتر به بالای ۱۰۰ میلیارد دلار رسید. این یک نقطه عطف مهم است که رشد ۹ درصدی از ابتدای سال و برتری ۷۱ میلیارد دلاری تتر نسبت به  USDC را نشان می‌دهد.
تتر از نظر ارزش بازار به عنوان سومین ارز دیجیتال بزرگ در نظر گرفته می‌شود.

 

ETF‌های اسپات بیت‌کوین

 

رکورد ۱۰ میلیارد دلاری حجم معاملات روزانه ETF‌های اسپات بیت‌کوین

حجم معاملات روزانه ETF‌های اسپات بیت‌کوین در ایالات متحده در روز گذشته به رکورد ۱۰ میلیارد دلار رسید که بالاترین رقم از زمان عرضه آن‌ها در ماه ژانویه است.
از مجموع این رقم، حدود ۴ میلیارد دلار به ETF بلک‌راک، ۳ میلیارد دلار به گری‌اسکیل بیت‌کوین تراست و تقریباً ۲ میلیارد دلار به ETF فیدلیتی اختصاص داشته‌است.

 

ریپل

 

انتقال ۲۷۲ میلیون ریپل توسط نهنگ‌ها

بر اساس داده‌های گزارش شده توسط پلتفرم ردیابی ویل آلرت (Whale Alert)، طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۷۱.۸ میلیون ریپل به ارزش ۱۷۶.۳۱ میلیون دلار در دو تراکنش بزرگ انتقال داده شده‌است.

 

دیفای

 

ارزش کل سرمایه قفل‌شده دیفای از ۱۰۰ میلیارد دلار فراتر رفت

بر اساس داده‌های theblock، ارزش کل سرمایه قفل‌شده در پروتکل‌های دیفای برای اولین بار طی ۲۲ ماه گذشته از ۱۰۰ میلیارد دلار گذشت.
این شاخص، روز گذشته به رقم ۱۰۱.۳۶میلیارد دلار رسید که ۳۲.۲ درصد از آن به پروتکل‌های وام‌دهی، ۱۹.۷ درصد به صرافی‌های غیرمتمرکز، ۱۲ درصد به بدهی‌های وثیقه‌شده و ۹.۹ درصد به سهام‌گذاری مجدد اختصاص دارد. ( برای مشاهده بیشتر مطالب آکادمی حقیقی کلیک کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02186034438

 آدرس : تهران ، خیابان کریمخان زند ، مابین خیابان عضدي جنوبی (آبان جنوبی) و نجات الهی (ویلا) ، کوچه شانس ، پلاك 4 ، واحد 7 ، طبقه 3