رونمایی تیم شیبا اینو از اهداف خود در سال 2024

لوسی، مدیر بازاریابی تیم شیبا اینو، به تازگی از برنامه‌های جالب توجه این تیم برای توسعه بیشتر اکوسیستم شیبا اینو در سال 2024 میلادی رونمایی کرده‌است.

او در توییتی اعلام کرد برخی از خدمات و محصولات جدیدی که طرفداران شیبا اینو می‌توانند در سال آینده انتظار داشته باشد، شامل بازی‌های درآمدزا (P2E)، شیباهاب (Shibahub) و شیبوشی‌ها (Sheboshis) می‌باشد. لوسی همچنین ادعا کرد که تلاش‌ها در رابطه با توسعه متاورس شیبا نیز ادامه دارد که به زودی اطلاعاتی در مورد آن منتشر خواهد شد.

علاوه بر این، انتظار می‌رود که صرافی غیرمتمرکز بومی شیبا سواپ به زودی از شبکه اتریوم به بلاکچین لایه دوم شیباریوم منتقل شود. گفتنی است این اقدام قرار بود مدت‌ها پیش رخ دهد.

با این حال، شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده اصلی شیبا، اعلام کرد که آنها می‌خواهند روی پروژه‌هایی که قبلاً در این شبکه لایه دو ساخته شده‌اند، تمرکز کرده و پس از آن، توجه خود را به شیبا سواپ ۲.۰ معطوف نمایند.

لوسی جدول زمانی خاصی را برای اینکه این برنامه‌ها چه زمانی می‌توانند تحقق یابند، ارائه نکرد. بلکه وی در پاسخ به این سوال به سادگی گفت: وقتی همه چیز آماده باشد، توسعه هرگز پایان نمی‌یابد.

 

شیبا اینو

 

او در ادامه یادآور شد که عجله‌ای وجود ندارد؛ زیرا کریپتو به موفقیت موقتی نیاز ندارد، درعوض، باید «به سمت ایجاد ساختاری تزلزل‌ناپذیر و ایمن، قوی و پایدار، حرکت کرد.»

لوسی بار دیگر بر نقش جامعه در ساخت شیباریوم تأکید کرد. او همچنین خاطرنشان کرد که او و تیمش تسلیم نخواهند شد و قصد دارند شیباریوم را به جایگاهی در بین پنج شبکه برتر بلاکچین برسانند. طبق داده‌های موجود، تنها در ماه دسامبر، تعداد کل تراکنش‌های شیباریوم از حدود ۲۰ میلیون به بیش از ۲۰۷ میلیون افزایش یافته‌است.

این ارقام به احتمال زیاد به رشد تصاعدی خود ادامه خواهند داد و این امر می‌تواند تاثیر مثبتی بر قیمت رمز ارز SHIB داشته باشد.( برای مشاهده اخبار روز ارزهای دیجیتال کلیک کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02186034438

 آدرس : تهران ، خیابان کریمخان زند ، مابین خیابان عضدي جنوبی (آبان جنوبی) و نجات الهی (ویلا) ، کوچه شانس ، پلاك 4 ، واحد 7 ، طبقه 3