رمزارزهای برتر برای سرمایه‌ گذاری در سال ۲۰۲۴

در آخرین روزهای سال 2023، برخی از آلت‌کوین‌ها توجه معامله‌گران را به سوی خود جلب کرده و با رشد قیمت مواجه شدند. از این رو با آغاز سال ۲۰۲۴، تحلیلگران شناخته شده بازار رمزارزها تعدادی از آلت‌کوین‌ها را که پتانسیل رشد قابل قبولی دارند، شناسایی کرده‌اند.

مایلز داچر، یکی از معروف‌ترین تحلیلگران حوزه ارزهای دیجیتال، نظرات خود در این خصوص را با سرمایه‌گذاران حوزه ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشته‌است. پنج رمز ارز برتر از نگاه مایلز داچر شامل آلت‌کوین‌هایی است که هر یک دارای نقاط قوت منحصر به ‌فرد و کاتالیزورهای رشد بالقوه‌ای هستند.

وی ابتدا به آربیتروم (ARB) و اپتیمیسم(OP) اشاره کرد و پیوند آن‌ها با به ‌روز رسانی4844EIP- آینده اتریوم را به نفع این دو توکن دانست. به اعتقاد داچر، این به ‌روز‌رسانی می‌تواند منجر به افزایش پذیرش و ارزش این رمزارزها شود.

 

رمزارزهای برتر

 

توکنDYDX ، یکی دیگر از توکن‌های با قابلیت بالا برای رشد در سال 2024، از نظر داچر است. به اعتقاد این تحلیلگر ارشد، انتقال قریب‌الوقوع صرافی غیرمتمرکز dYdX به بلاکچین خود در کازماس (ATOM) و درآمد بالای این صرافی از کارمزدها، آن را به یک گزینه سرمایه‌گذاری پرسود تبدیل خواهد کرد.

سلستیا (TIA) سومین انتخاب ابن تحلیلگر است که به دلیل ساختار ماژولار بلاکچین خود، به اجزای مختلف مانند راه‌حل‌های لایه ۲ و سایر بلاکچین‌ها این امکان را می‌دهد که بر بستر آن اجرا شوند. به اعتقاد داچر، این انعطاف‌پذیری، بسیاری از پروژه‌های جدید ارزهای دیجیتال را به خود جذب کرده است.

تورچین (RUNE) چهارمین رمز ارز انتخاب شده توسط داچر است که به دلیل مکانیسم منحصر به‌ فرد خود در تسهیل نقدینگی میان بلاکچینی مورد تحسین قرار گرفته‌است. تورچین یک راه‌حل غیرمتمرکز برای مبادله مستقیم دارایی‌هایی مانند اتریوم و بیت کوین است که تقاضا برای آن در حال افزایش است.

فرکس شیر (FXS) نیز در میان رمزارزهای پیشنهادی داچر برای سرمایه‌گذاری در سال 2024 قرار دارد. فرکس شیر با رویکرد چند وجهی خود، از جمله ارائه پروتکل وام‌دهی، ارائه بلاکچین لایه ۲ در آینده و وجود یک تیم توسعه‌دهنده قوی، یک سرمایه‌گذاری جامع در فضای دیفای محسوب می‌گردد.(برای مشاهده اخبار روز ارزهای دیجیتال کلیک کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02186034438

 آدرس : تهران ، خیابان کریمخان زند ، مابین خیابان عضدي جنوبی (آبان جنوبی) و نجات الهی (ویلا) ، کوچه شانس ، پلاك 4 ، واحد 7 ، طبقه 3