رشد 20 درصدی قیمت ورلد کوین (WLD) در میان شایعات مربوط به بازگشت سم آلتمن به OpenAI

بر اساس اخبار منتشر شده در روزهای گذشته، در تاریخ ۱۷ نوامبر (26 آبان)، سم آلتمن(Sam Altman)، مدیرعامل سابق شرکت اوپن ای‌آی(OpenAI) ، به طورناگهانی برکنار شد و به شبهاتی در جامعه هوش مصنوعی دامن زد. برکناری سم آلتمن نگرانی‌های هیئت مدیره در مورد عدم شفافیت و قابلیت‌های مدیریتی او را برانگیخت. نکته حائز اهمیت این بود که ارتباط سم آلتمن با پروژه ارز دیجیتال ورلد کوین (WLD) پس از برکناری او موجب شد که این ارز دیجیتال شاهد نوسانات زیادی باشد.

با این وجود، تصمیم به برکناری سم آلتمن مورد انتقاد سهامداران و سرمایه‌گذاران بانفوذ این شرکت قرار گرفته و گزارش‌های متعددی حاکی از آن است که این شرکت یا سرمایه‌گذاران اصلی آن از جمله شرکت مایکروسافت که حدود ۱۳ میلیارد دلار در اوپن ای‌آی سرمایه‌گذاری کرده‌اند در پی حمایت و مذاکره برای بازگرداندن او هستند. وال استریت ژورنال (Wall Street Journal) می‌گوید که سایر سرمایه‌گذاران OpenAI نیز در حال پیگیری برای بارگرداندن سم آلتمن هستند.

در پی خبر بازگشت احتمالی سم آلتمن به OpenAI، توکن ورلد کوین (WLD) رشد قابل توجهی را تجربه کرد و بیش از 20 درصد رشد کرد. با نوسانات قیمت ورلد کوین، معامله گران کریپتو خاطرنشان کردند که عملکرد قیمتی اخیر این ارز نشان می‌دهد که احساسات بازار در کنار اخبار و رویدادها می‌تواند تغییر کند.

ورلد کوین از زمان راه‌اندازی خود، در برخی از کشورها از جمله آرژانتین، بریتانیا، کنیا، فرانسه و آلمان با محدودیت‌های نظارتی مواجه شده است. با این حال، این شرکت‌ ادعا می‌کند که نرخ پذیرش قابل توجهی دارد. طبق گفته Coingecko، تعداد دانلودها از ۴ میلیون دانلود فراتر رفته است و آن را به ششمین کیف پول داغ محبوب در سراسر جهان تبدیل کرده است. همچنین این پروژه بیش از 1 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد و 22 میلیون تراکنش را طی شش ماه پردازش کرده است. ( برای مشاهده اخبار روز ارز دیجیتال کلیک کنید )

 

رشد 20 درصدی قیمت ورلد کوین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02186034438

 آدرس : تهران ، خیابان کریمخان زند ، مابین خیابان عضدي جنوبی (آبان جنوبی) و نجات الهی (ویلا) ، کوچه شانس ، پلاك 4 ، واحد 7 ، طبقه 3