نظر تحلیلگران در خصوص قیمت کاردانو در سال ۲۰۲۴

پیش‌بینی برخی تحلیلگران از احتمال رشد قیمت کاردانو در سال ۲۰۲۴ تا چهار دلار حکایت دارد. این در حالی است که در دو هفته گذشته، نهنگ‌های ADA با ثبت یک آمار قابل توجه، بیش از هشت میلیون دلار کاردانو خریداری کرده‌اند.

به نقل از Newsbtc، گای ترنر (Guy Turner) یکی از تحلیلگران برتر حوزه ارزهای دیجیتال معتقد است که احتمالاً قیمت کاردانو به زودی افزایش قابل توجهی را تجربه خواهد کرد.

در همین راستا ترنر در ویدیویی در کانال یوتوب خود گفت که ADA ممکن است تا ارزش یک دلار که سطح مقاومت بعدی آن است، بالا رود. وی بر اساس نمودار هفتگی کاردانو که به‌ نظر می‌رسد در حال تشکیل الگوی پرچم گاوی است، این پیش‌بینی را انجام داده‌است.

با این حال ترنر معتقد است که رسیدن کاردانو به یک دلار، موفقیت چندان بزرگی در مقایسه با رشد قیمت سولانا محسوب نمی‌شود. وی همچنین عملکرد ضعیف و نامطلوب کاردانو در ماه‌های گذشته را به عواملی همچون فشار فروش از سوی مدیران و سرمایه‌گذاران این شبکه برای تامین نقدینگی آن مرتبط دانسته‌است. با این‌ حال به نظر وی، ADA با وجود فشارهای موجود، عملکرد قابل قبولی در ماه‌های گذشته داشته و فشار نرخ بهره روی آن در حال کاهش است.

 

قیمت کاردانو

 

ترنر در ادامه اظهارات خود عنوان کرد که ثبت رکورد تازه قیمت برای ADA در سال جاری میلادی به موفقیت این شبکه در دستیابی به هدف‌گذاری‌های پیش رویش بستگی دارد. اگر پروپوزال CIP 1694 که در سال‌های اخیر در مرکز توجه اکوسیستم کاردانو بوده، پس از رای‌گیری تصویب شود، می‌تواند همراه با هاردفورک Chang که برای امسال برنامه‌ریزی شده، اجرا شود. با این حال از نظر ترنر، مهم‌ترین هدف کاردانو در سال 2024، معرفی اولین استیبل کوین با پشتوانه فیات کاردانو است که می‌تواند نقطه عطف مهمی در مسیر این رمزارز باشد.

یک تحلیلگر دیگر ارزهای دیجیتال به نام علی مارتینز (Ali Martinez) در تاریخ چهارم ژانویه سال جاری گزارش داد که نهنگ‌های کاردانو، طی دو هفته اخیر، بیش از ۱۴ میلیون توکن ADA را با ارزشی معادل 8.4 میلیون دلار خریداری کرده‌اند. این در حالی است که خریدهای قابل توجه نهنگ‌ها، معمولاً به‌عنوان یک سیگنال صعودی در قیمت یک ارز قلمداد می‌شود. با این حال قیمت ADA، این هفته با افت ۲۰ درصدی تا سطح 0.5 دلار پایین آمده‌است.

مارتینز معتقد است کاردانو در مرحله تثبیت قرار دارد. روندی که احتمالاً تا اواسط جولای ۲۰۲۴ ادامه خواهد یافت. به اعتقاد او، با پایان این دوره تثبیت، قیمت کاردانو می‌تواند با یک افزایش خیره‌کننده ۶۰۰ درصدی به مرز چهار دلار نیز برسد.( برای مشاهده اخبار روز ارزهای دیجیتال کلیک کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02186034438

 آدرس : تهران ، خیابان کریمخان زند ، مابین خیابان عضدي جنوبی (آبان جنوبی) و نجات الهی (ویلا) ، کوچه شانس ، پلاك 4 ، واحد 7 ، طبقه 3