پیش‌بینی تحلیلگران در خصوص قیمت بیت‌کوین

به دنبال رشد قابل توجه اخیر قیمت بیت‌کوین، سوالی که ذهن سرمایه‌گذاران و فعالان بازار ارزهای دیجیتال را به خود مشغول کرده آن است که آیا این روند صعودی همچنان ادامه خواهد داشت یا خیر ؟

بیت‌کوین در حال حاضر بالای سطح 51 هزار دلار معامله می‌شود و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن از مرز 21 میلیارد دلار فراتر رفته‌است.

در این راستا و در پی افزایش اخیر قیمت بیت‌کوین، یکی از تحلیلگران مطرح بازار با نام مستعار Titan of Crypto، پیش‌بینی‌ خود درباره قیمت این ارز دیجیتال را در توییتی با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته‌است. او معتقد است: «سطح 55,400 دلار می‌تواند هدف بعدی بیت‌کوین باشد!» به گفته این تحلیلگر، اگر کندل هفتگی بیت‌کوین بالای سطح 50,900 دلار بسته شود، هدف بعدی قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال، 55,400 دلار خواهد بود.

اگرچه این تحلیلگر معتقد است که این هدف در صورت بسته شدن کندل هفتگی بالای 50,900 دلار محقق خواهد شد، اما وی گفته‌است که هدف 55,400 دلاری حتی قبل از تعطیلات آخر هفته نیز قابل‌دستیابی است. گفتنی است که این تحلیلگر در پیش‌بینی قبلی خود، اهداف قیمتی 48,800 و 50,900 دلار را برای بیت‌کوین اعلام کرده‌بود.

 

قیمت بیت‌کوین

 

مایکل ون دی پوپ، یکی دیگر از تحلیلگران مشهور در حوزه ارزهای دیجیتال نیز نظرات خود را در مورد روند بیت‌کوین با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته‌است. ون دی پوپ هدف قیمتی مشخصی را برای بیت‌کوین مشخص نکرده، اما گفته‌های وی حاکی از وجود یک حرکت صعودی است.

این تحلیلگر با اشاره به جریان ورودی قابل توجه و خوب به ETF های بیت‌کوین، از عبارت «فوق صعودی» برای روند آتی قیمت این ارز دیجیتال استفاده کرده و گفته که روند صعودی همچنان ادامه خواهد داشت. با این حال، ون دی پوپ اشاره کرده که احتمال اصلاح قیمت بیت‌کوین قبل از ادامه روند صعودی وجود دارد.

طبق گزارش‌ها، ETF های اسپات بیت‌کوین در ۱۴ فوریه بیش از ۳۳۹ میلیون دلار ورودی خالص داشتند. در ۱۳ فوریه، این رقم حدود ۶۳۱ میلیون دلار بود.( برای مشاهده اخبار روز ارزهای دیجیتال کلیک کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02186034438

 آدرس : تهران ، خیابان کریمخان زند ، مابین خیابان عضدي جنوبی (آبان جنوبی) و نجات الهی (ویلا) ، کوچه شانس ، پلاك 4 ، واحد 7 ، طبقه 3