عبور تراکنش‌های شیباریوم از مرز 400 میلیون

شیباریوم، بلاکچین لایه ۲ اکوسیستم شیبا اینو، با ثبت تراکنش خارق‌العاده‌ و قابل توجه بیش از ۴۱۱ میلیون، فراتر از انتظارات عمل کرده‌است.

شیباریوم تنها در چند روز اخیر، بیش از ۳ میلیون تراکنش جدید به ثبت رسانده‌است. این در حالی است که این رشد تصاعدی، از افزایش قابل‌توجه کاربران و همچنین، هجوم سازندگان اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (DApp) به این شبکه ناشی شده‌است.

حجم تراکنش روزانه شیباریوم در حال حاضر ۱.۰۳ میلیون می‌باشد که اگرچه هنوز با اوج ۴.۲ میلیون تراکنش در ۲۰ فوریه فاصله دارد، اما این رقم نشان‌دهنده ثبات و پتانسیل بالای آن برای گسترش بیشتر است.

شیباریوم برای تقویت اکوسیستم خود و پیشبرد نوآوری، اخیرا همکاری استراتژیکی را با شرکت K9 Finance، که در صنعت فناوری مالی فعال می‌باشد، آغاز کرده‌است. این همکاری می‌تواند فرصت‌های جدیدی را به وجود آورده و منجر به بهبود تجربه کاربری و خلق برنامه‌های غیرمتمرکز نوآورانه شود.

 

شیباریوم

 

در همین راستا، K9 Finance کوین اصلی خود با نام KNINE را روی پلتفرم شیباریوم عرضه خواهدکرد. همچنین، شیتوشی کوساما (Shytoshi Kusama)، رهبر تیم شیبا و کال دهاریا (Kaal Dhairya)، یکی از توسعه‌دهندگان این شبکه، به عنوان مشاوران رسمی K9 Finance منصوب شده‌اند که نشان‌دهنده تعهد آن‌ها به این همکاری است.

در شرایطی که شیباریوم از دستاوردهای درخشان خود رونمایی می‌کند، در چند روز گذشته قیمت شیبا هم‌راستا با قیمت بیت‌کوین کاهش یافته‌است. به طوری که قیمت شیبا ابتدا با کاهش ۲۸ درصدی روبرو شد، اما این میزان اکنون و در ۲۴ ساعت گذشته به رشد حدود 15 درصدی تبدیل شده‌است.

در حال حاضر، شیبا با قیمت ۰.۰۰۰۰۲8 دلار معامله می‌شود. این نوسانات قیمتی ممکن است برای سرمایه‌گذاران ناامید کننده باشد، اما توجه به توسعه‌های مداوم SHIB در یک چهارچوب بزرگ‌تر اهمیت زیادی دارد. شیبا اکنون در لیست ۱۰ ارز دیجیتال برتر مجله معتبر فوربز (Forbes) جای گرفته‌است.( برای مشاهده اخبار روز ارزهای دیجیتال کلیک کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02186034438

 آدرس : تهران ، خیابان کریمخان زند ، مابین خیابان عضدي جنوبی (آبان جنوبی) و نجات الهی (ویلا) ، کوچه شانس ، پلاك 4 ، واحد 7 ، طبقه 3