سرمایه‌ گذاری شبکه اجتماعی ردیت در بیت‌کوین و اتریوم

غول رسانه اجتماعی محبوب ردیت (Reddit) در حرکتی قابل‌توجه اقدام به ورود و سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال کرده‌است. این پلتفرم اعلام کرده که بخشی از ذخایر نقدی مازاد خود را به خرید بیت‌‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) اختصاص داده‌است. مساله‌ای که می‌تواند نشان‌دهنده یک موضع صعودی در مورد آینده ارزهای دیجیتال باشد. همچنین این تصمیم شبکه اجتماعی ردیت نشان‌دهنده روند بزرگ‌تری است که به استناد آن، شرکت‌های مطرح سبدهای سرمایه‌گذاری خود را با رمزارزها متنوع می‌کنند.

گفتنی است که ردیت در پرونده اخیر ارسالی خود به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) فاش کرده که روش پرداخت با اتریوم و پالیگان (MATIC) را به عنوان روشی برای فروش برخی کالاهای مجازی، در اختیار دارد. با وجود آنکه درآمد حاصل از این فروش‌ها برای سال‌های مالی منتهی به ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ چشمگیر نبوده، اما این استراتژی نشان‌دهنده تعهد ردیت به ادغام ارزهای دیجیتال در مدل تجاری خود می‌باشد.

 

ردیت (Reddit)

 

علاوه بر این‌ها این شرکت فاش کرده که تیم‌های مهندسی و محصولات آن، دارایی‌های دیجیتال را برای مصارف خاص خریداری و نگهداری می‌کنند. به نوعی شبکه اجتماعی ردیت بر کاربرد عملی ارزهای دیجیتال در کسب و کار و عملیات خود تأکید کرده‌است.

البته شایان ذکر است که ردیت بر خطرات مرتبط با سرمایه‌گذاری در رمزارزها نیز تأکید داشته و رویکرد محتاطانه‌ای را برای محافظت از ریسک‌های موجود در این حوزه در پیش گرفته‌است.

این شرکت اعلام داشته: «در حالی که معتقدیم اقدامات معقولی را برای ایمن کردن سرمایه‌گذاری خود در ارزهای دیجیتال و فناوری بلاکچین انجام داده‌ایم، اما ممکن است بخشی یا تمام ارزهای دیجیتالی را که در اختیار داریم و فناوری بلاکچینی که کنترل می‌کنیم را از دست بدهیم و در نتیجه‌ی آن وضعیت مالی و نتایج عملیات ما آسیب ببیند.»

با وجود چالش‌های احتمالی موجود، ردیت به پتانسیل قابل‌توجه ارزهای دیجیتال و فناوری بلاکچین اعتقاد داشته و در آن سرمایه‌گذاری کرده‌است. با سرمایه‌گذاری اخیر غول رسانه‌ اجتماعی ردیت، این شرکت خود را در خط مقدم انقلاب دیجیتال قرار داده و از فرصت‌های ارائه‌شده توسط فناوری بلاکچین استقبال کرده‌است.( برای مشاهده اخبار روز ارزهای دیجیتال کلیک کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02186034438

 آدرس : تهران ، خیابان کریمخان زند ، مابین خیابان عضدي جنوبی (آبان جنوبی) و نجات الهی (ویلا) ، کوچه شانس ، پلاك 4 ، واحد 7 ، طبقه 3