مهمترین وقایع روز بازارهای مالی

ETF اسپات بیت‌کوین

 

۱۰ میلیارد دلار ETF اسپات بیت‌کوین فقط در سه روز معامله شد

صندوق‌های ETF اسپات بیت‌کوین طی سه روز، حجم معاملاتی چشمگیر ۱۰ میلیارد دلار را تجربه کرده‌اند.
در میان صندوق‌های ETF، صندوق بیت‌کوین تراست گری‌اسکیل  با حجم معاملات بیش از ۵ میلیارد دلار پیشتاز است و پس از آن، آی‌شیرز بیت‌کوین تراست و صندوق وایز اوریجین شرکت فیدلیتی به ترتیب با حجم معاملات ۱.۹۹۵ و ۱.۴۶۸ میلیارد دلار قرار دارند.

 

بیت‌کوین

 

جابه‌جایی ۲ میلیارد دلار بیت‌کوین!

بر اساس داده‌های Arkham Intelligence، چند آدرس‌ بیت‌کوین که از سال ۲۰۱۹ غیرفعال بوده‌اند، هم اکنون با تراکنش‌های قابل توجهی بازگشته‌اند‌ و نزدیک به ۴۹۸۵۲ بیت‌کوین به ارزش تقریبی ۲ میلیارد دلار را منتقل کرده‌اند.

 

ریپل بین

 

انتقال ۲۵۴ میلیون دلار ریپل بین دو کیف‌پول

به گزارش Whale Alert، در اقدامی شگفت‌انگیز،  ۴۴۳.۱ میلیون ریپل، به ارزش ۲۵۴.۸ میلیون دلار، اخیرا بین دو کیف پول جابه‌جا شد.
طبق بررسی‌ها، آدرس‌های ناشناخته اولیه ممکن است با صرافی Bitvavo ارتباط داشته باشند. آدرس فرستنده، با نمایه Bitvavo مطابقت دارد، در حالی که آدرس گیرنده، که امروز فعال شده و قبلا خالی بود، گمان می‌رود که با صرافی مستقر در آمستردام نیز مرتبط باشد.

 

اتریوم

 

فروش بیش از ۲۵۰ هزار دلار اتریوم توسط بنیاد آن

داده‌ها نشان می‌دهند که بنیاد اتریوم ۱۰۰ اتریوم به ارزش تقریبی ۲۵۳۰۰۰ دلار را به آدرسی ناشناخته ارسال کرده و معادل آن DAI دریافت کرده‌است.
لازم به ذکر است که با وجود این مقدار فروش، دارایی‌های بنیاد اتریوم همچنان قوی است و بیش از ۳۱۲۰۰۰ اتریوم هنوز در اختیار دارد.

 

دوج کوین

 

۹۹۰ میلیون دوج کوین جابه‌جا شد!

توییتی اخیرا منتشر شده است که به انتقال ۹۹۰ میلیون دوج کوین به ارزش قابل توجه بیش از ۷۹.۷۵۷ میلیون دلار از یک آدرس ناشناس به آدرسی دیگر اشاره کرده است.
جابه‌جایی قابل توجه بین کیف پول‌های ناشناخته، بحث داغی را در میان جامعه ارزهای دیجیتال ایجاد می‌کند.
طبق جزئیات گزارش شده، این جابه‌جایی طی ۱۱ تراکنش که هر کدام ۹۰ میلیون DOGE را در بر می‌گیرد، انجام شده است.( برای مشاهده بیشتر مطالب آکادمی حقیقی کلیک کنید )

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02186034438

 آدرس : تهران ، خیابان کریمخان زند ، مابین خیابان عضدي جنوبی (آبان جنوبی) و نجات الهی (ویلا) ، کوچه شانس ، پلاك 4 ، واحد 7 ، طبقه 3