مهمترین وقایع روز بازارهای مالی

 

بلک‌ راک

 

بلک‌ راک شرکای خود را معرفی کرد!

بلک‌راک (Blackrock)، بزرگ‌ترین شرکت مدیریت دارایی در جهان، در آخرین پرونده اصلاح‌شده خود، جی‌پی مورگان (JPMorgan) و جین استریت (Jane Street) را به‌عنوان شرکای مجاز اصلی برای ایجاد و بازخرید سهام صندوق قابل‌معامله در بورس (ETF) اسپات بیت‌کوین خود معرفی کرد.

 

ETF بیت‌کوین

 

آیا ETF بیت‌کوین در این هفته تایید می‌شود ؟

طبق گزارش رویترز، احتمال دارد که SEC به متقاضیان صندوق‌های قابل‌معامله در بورس (ETF) اسپات بیت‌کوین در روز سه‌شنبه یا چهارشنبه اطلاع دهد که پرونده آن‌ها تایید شده است.
اکثر تحلیلگران معتقدند احتمال تایید ETFهای اسپات بیت‌کوین تا ۱۰ ژانویه وجود دارد؛ چون این تاریخ آخرین فرصت SEC برای تعیین سرنوشت ETF‌ها می‌باشد.

 

سامسون مو

 

سامسون مو معتقد است بیت‌کوین در سال ۲۰۲۴ به بالاترین قیمت تاریخی خود می‌رسد

سامسون موو،طرفدار برجسته بیت‌کوین، در توییتی عنوان کرد که انتظار دارد بیت‌کوین در سال ۲۰۲۴ به بالاترین قیمت تاریخی خود برسد.
نزدیک شدن به رویداد هاوینگ بیت‌کوین در آوریل ۲۰۲۴ و هجوم عظیم پول مؤسسات مالی از جمله دلایلی هستند که او برای پیش‌بینی خود عنوان کرده است. همچنین صندوق‌های پیشرو وال استریت، انتظار دارند سال آینده ETF بیت‌کوین تأیید شود.

 

آینده اتریوم

 

پیش‌بینی آینده اتریوم توسط رئیس صرافی HashKey!

شیائو فنگ، رئیس گروه HashKey، پیش‌بینی کرده است که اتریوم در سال ۲۰۲۴، بر نوآوری‌های فناوری بلاک چین تسلط خواهد داشت.
او به پتانسیل بی‌نظیر اتریوم در پیشبرد حوزه بلاکچین تاکید کرد و گفت: هیچ پلتفرم دیگری از نظر پیشرفت‌های تکنولوژیکی در صنعت به اتریوم نزدیک نیست.

 

شیباریوم

 

تعداد تراکنش‌های شبکه شیباریوم از مرز ۲۰۰میلیون فراتر رفت

بر اساس داده‌های شیباریوم اسکن، کاوشگر بلاکچین مختص شبکه لایه ۲ میم کوین شیبااینو، تعداد کل تراکنش‌های پردازش‌شده در این پروتکل از مرز ۲۰۰میلیون گذشته و ‌اکنون به ۲۲۸,۸۵۱,۸۵۷ تراکنش رسیده است.
طی یک ماه گذشته نیز روزانه حداقل ۵ میلیون تراکنش در این شبکه پردازش شده و در برخی روزها این عدد به نزدیکی ۸ میلیون تراکنش در روز رسیده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02186034438

 آدرس : تهران ، خیابان کریمخان زند ، مابین خیابان عضدي جنوبی (آبان جنوبی) و نجات الهی (ویلا) ، کوچه شانس ، پلاك 4 ، واحد 7 ، طبقه 3