هجوم کاربران برای خرید تلفن همراه سولانا؛ داستان ایردراپ توکن BONK چه بود؟

ارزش ایردراپ BONK درحالی از قیمت تلفن همراه سولانا پیشی گرفته که یک فرصت آربیتراژ تکرارنشدنی برای کاربران ایجاد گردیده است. این همان ماجرایی است که فروش تلفن‌های همراه Saga را در عرض ۴۸ ساعت تا ۱۰ برابر افزایش داده است.

به نقل ازcryptopotato، گوشی هوشمند Saga سولانا که پیش از این عملکرد نسبتاً ضعیفی را از خود نشان داده بود، حالا با رشد فروش ناگهانی و چشمگیری روبرو بوده و کاربران امیدوار به آینده این توکن، به طور دسته‌جمعی برای خرید تلفن رمزارزی سولانا هجوم آوردند. این در حالی است که این پیشرفت غیرمنتظره به جذابیت روزافزون توکن BONK، یک میم کوین در بلاک چین سولانا نسبت داده می‌شود.

طبق گزارش های موجود، این وضعیت منحصربه‌فرد با اطلاعیه‌ای در خصوص ایردراپ ۳۰ میلیون توکن BONK آغاز شد. این تعداد توکن به طور انحصاری به کسانی که برنامه Bonk را از طریق فروشگاه dApp تلفن همراه Saga دانلود می‌کنند، ارائه می‌شود.

این فرصت به دلیل افزایش اخیر ارزش بازار BONK سودآورتر هم شده است. بر اساس داده‌های بازار، این تعداد BONK ارزشی 926 دلاری دارد که در مقایسه با قیمت فعلی تلفن همراه سولانا، یعنی ۵۹۹ دلار، فرصت‌ آربیتراژ جذابی را برای علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال ایجاد می‌کند.

 

تلفن همراه سولانا

 

راج گوکال، یکی از بنیانگذاران سولانا، در توییت جدید خود خبر داد که فروش تلفن‌ همراه سولانا در ۴۸ ساعت گذشته، بیش از ۱۰ برابر شده است. وی معتقد است که احتمالاً موجودی این تلفن همراه قبل از پایان سال جاری میلادی به اتمام خواهد رسید.

افزایش میزان فروش گوشی سولانا آنقدر قوی بود که یکی از بنیانگذاران سولانا، آناتولی یاکاونکو، به فکر افزایش قیمت ساگا افتاده است. لازم به ذکر است که قیمت این تلفن در ماه آگوست و به دلیل فروش پایین، از ۹۹۹ دلار به ۵۹۹ دلار کاهش یافت.

همچنین، به دنبال این هجوم خرید، سولانا اعلام کرده که تمامی سفارشات آتی به یک دستگاه موبایل برای هر خانوار محدود خواهد شد.

گفتنی است معامله‌گران امیدوارند تا زمانی که این تلفن به دستشان می‌رسد، BONK همچنان نزدیک به سطوح فعلی یا بالاتر از آن معامله شود. این درحالی است که میم کوین‌ها به نوسانات بالای خود شهرت دارند و معلوم نیست در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.( برای مشاهده اخبار روز ارزهای دیجیتال کلیک کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02186034438

 آدرس : تهران ، خیابان کریمخان زند ، مابین خیابان عضدي جنوبی (آبان جنوبی) و نجات الهی (ویلا) ، کوچه شانس ، پلاك 4 ، واحد 7 ، طبقه 3